Beykent Üniversitesi

Akcaburgaz (Esenyurt) ve Avalon Kampüsüne

07.30-22.30 Arası

Her Saat Başı Servis Hizmeti!!

YEMEK HAZIIIRRR:)

Yemeği sen hiç dert etme. Günün her saatinde kafemizde dilersen fast-food yemekleri dilersen de anne yemeklerimizden tadabilirsin. Kendi yemeğini yapmak istiyorsan eğer seni hobi mutfağına davet ediyoruz.

ONCE GÜVENLİK

Gerek bina güvenliği, gerekse öğrencilerimizin ve eşyalarının güvenliği bizim önceliğimizdir. Yurdumuz içerisinde 24 saat boyunca danışabileceğiniz çalışanımızla ve binamızın etrafında 24 saat hizmet veren profesyonel güvenlik hizmetimiz ve 24 saat kayıt yapan güvenlik kameralarımız ile sizlerin ve bizlerin güvende olması için her şeyi düşündük..

FORMA GİRİYORUZ

Dilersen spor salonumuzda forma girebilirsin veya bizlerin düzenlediği profesyonel hocalarımız eşliğinde pilates ve zumba derslerimize katılabilirsin.

İSTASYON’DA HAYAT ÇOK RAHAT

Çöpü kim atacak?, Evde temizlik ve bulaşık sırası kimde?, Bugün ne pişirsem?, Elektrik neden kesildi?, İnternet niye çekmiyor?, Kombi mi bozuldu, sıcak su niye akmıyor?, Kapıcı niye gelmiş, aidat mı istiyor? Bu sorunları hic dert etme. Sen yalnızca bavulunu getir, gerisini biz düşündük.

İPUCU ADINDA SAKLI “istasyon”

İstasyon Yurtları’nın konumu ya metro/metrobus duraklarına yürüme mesafesindedir ya da istasyonun ta kendisiyizdir. Eğer yurdumuz metro, metrobüs veya üniversiteye yürüme mesafesinde değilse öğrencilerimizi yurdun kapısından fakültesine kadar servislerimizle taşırız.

BİRAZ DA SOSYALLEŞELİM

Yeni hayatına sayfa açacağın bu dönemde evinden, ailenden ve arkadaşlarından uzaklaşmak çok zor. Bizler, aynı zamanda bu süreci daha rahat geçirmeniz ve yeni arkadaşlıklara yelken açmanız için hem yurdumuzun içinde düzenlediğimiz etkinliklerle hem de anlaşmalı üniversitelerimizle birlikte düzenlediğimiz gezilerle hep sizlerleyiz.

İlgilendiğim İstasyon
İsmim
E-Mail Adresim
Telefon Numaram